Diagnostika

Įvairioms ligoms diagnozuoti yra naudojama moderni diagnostinė aparatūra, kuri padeda nustatyti paciento būklę.Ankstyva ligos diagnostika užkirs kelią ligos progresavimui. Mes bendradarbiaujame su kitomis Lietuvos ir užsienio šalių laboratorijomis į kurias galime siųsti pageidaujamus mėginius.Platus laboratorinių tyrimų spektras leidžia išsamiau įvertinti paciento sveikatos būklę ir paskirti tinkamą gydymą.

Ultragarsinis tyrimas – naudojamas galvos, kraujagyslių, širdies, pilvo ir dubens organų (kepenų, kasos, tulžies pūslės, blužnies, inkstų, šlapimo pūslės, gimdos), prostatos, inkstų ir šlapimo pūslės ligoms ir patologijoms diagnozuoti, nėštumui nustatyti. Vaizdui gauti naudojamos aukšto dažnio garso bangos.

Endoskopiniai tyrimai – skirti vidaus organų apžiūrai naudojant specialius prietaisus endoskopus.

Laboratoriniai tyrimai padeda įvertinti paciento būklę bei diagnozuoti ligas ir patologinius procesus.

Kraujo tyrimas yra svarbus įvairioms vidaus organų ligoms diagnozuoti. Be to iš kraujo tyrimų galima spręsti apie ligos eigą ir prognozę. Veterinarijos gydytojas vertina paciento kraujo rodiklius, lygina juos su priimta norma, atsižvelgiant net į nedidelius nukrypimus. Klinikoje atliekamas biocheminis, morfologinis ir citologinis kraujo tyrimai. Iš kraujo tyrimų galima nustatyti cukrinį diabetą, uždegiminius procesus, anemiją, skydliaukės, kasos funkcijų pakitimus, pirmuonių sukeliamas ligas ir kitas vidaus organų bei medžiagų apykaitos ligas.Tiriant kraują galima pastebėti pakitimus kol klinikinių simptomai dar nepasireiškkia ir diagnozuoti susirgimus ankstyvoje stadijoje.Kraujo tyrimai rekomenduotini vyresnio amžiaus gyvūnams, dėl senatvinių pokyčių ir didesnės tikimybės susirgti. Kraujo tyrimas, gali suteikti daug informacijos apie gyvūno vidaus organų veiiklą.

Registruokites vizitui