Gyvūno ženklinimas , registracija

Šeimininkui, praradus savo augintinį, gali būti labai baisu ir liūdna. Norint išvengti streso, pasimetus gyvūnui, mes siūlome augintinio ženklinimą. Paprasčiausias būdas yra apykaklė su gyvūno duomenimis, kurioje lengva perskaityti šuns vardą ir kontaktinį telefono numerį. Tai dažnai yra efektyviausias būdas, tačiau jis nėra patikimas, jei jūsų augintinis yra pametęs apykaklę .”8 dramblių” klinika siūlo nuolatinio identifikavimo galimybę.

Gyvūno tapatybei nustatyti šunims po oda, tarp menčių implantuojama speciali mikroschema ( mikročipas ). Kiekviena mikroschema turi unikalų numerį, pagal kurį gyvūnas atpažįstamas specialiu skaitytuvu. Šis augintinių ženklinimas mikroschema yra elektroninė gyvūno identiškumo nustatymo sistema. Ženklinimas ir registravimas – yra reikalingi norint keliauti su gyvūnu į užsienio šalis, identifikuoti priklydusį ar surastą gyvūną, perduodant augintinius ar jų jauniklius kitam savininkui.Augintinius ženklina tik veterinarijos gydytojai, o registruoti gali veterinarijos gydytojai bei teritoriniai VMVT padaliniai.

Klinikoje augintiniai yra įregistruojami į gyvūnų ženklinimo registrą ( LT, EU ), gyvūno savininkui užpildžius prašymą ženklinimui ir įregistravimui. Šuns savininkui išduodamas registravimo dokumentas.

Registruokites vizitui