Iškvietimas į namus Registracija internetu
lt

Fizioterapija

Kas yra fizioterapija?

Fizioterapija – tai ligų ir traumų gydymas natūraliais bei dirbtiniais fizikiniais veiksniais. Šis metodas – svarbi kompleksinės terapijos ir medicininės reabilitacijos sudėtinė dalis, kuri sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų, greičiau atstato mobilumą ir pagerina gyvenimo kokybę. Įvairūs fizioterapijos metodai leidžia greičiau sumažinti uždegimą, ūminį ir lėtinį skausmą, sustiprinti nusilpusius bei atpalaiduoti spazmuotus raumenis, pagerinti sąnarių veiklą, greitina žaizdų, gijimą. 

Fizioterapijos procedūros sėkmingai naudojamos šių ligų gydymui:

  • Lokomotorinės sistemos ligos (kaulų, sąnarių, sąnario kapsulių, raiščių, raumenų ir kt.);
  • Traumos atvejais;
  • Degeneracijos atvejais;
  • Nervų sistemos sutrikimams;

Reabilitaciją sudaro daugybė metodų, kurie gali padėti sumažinti skausmą ir pagerinti gyvūnų mobilumą:

Manualinė terapija – gydymo metodas, kurį sudaro manipuliacijos atliekamos rankomis. Masažas, tempimo pratimai, sąnarių mobilizavimas, kitos manipuliacijos, kuriomis mobilizuojami sąnariai, suaktyvinami raumenys, stimuliuojami nervai palengvina gijimą bei atkuria mobilumą. 

Gydomosios mankštos – naudojamos individualios mankštos programos, padedančios atkurti teisingus judesius ir pagerinti raumenų jėgą, ištvermę, lankstumą, propriorecepciją, pusiausvyrą ir stabilumą.

Elektrostimuliacija – terapinių aparatų naudojimas. Taikoma simptominiam ir lėtiniam skausmui mažinti bei raumenims stimuliuoti. Transkutatininis elektrinis nervo stimuliavimas (TENS) – tai gydymas trumpų impulsų monopoline arba bipoline impulsine elektros srove. Skiriama esant ūmiam ir poūmiam skausmo sindromui, susijusiam su periferinių nervų pažeidimu, po traumų (raumenų patempimas, sutrenkimas, sumušimas). Neuromuskulinė elektrinė stimuliacija (EMS) – tai audinių funkcinės būklės stiprinimas impulsine elektros srove. Taikoma esant raumenų tonuso nusilpimui pooperaciniu laikotarpiu. Gydomasis poveikis: sustiprėja raumens jėga, tonusas, ištvermė, skatinama periferinė kraujotaka, metaboliniai raumenų procesai.

Lazerinė terapija – viena moderniausių fizioterapijos procedūrų, kurios spindulių energija yra pajėgi pasiekti gilesnius audinius bei organus. Terapiniai lazeriai naudoja tam tikro ilgio šviesos bangas, kad sukeltų fotobiomoduliaciją arba pakeistų ląstelių ir audinių fiziologiją. Ląstelių komponentų sugeriama šviesa stimuliuoja elektronus ir aktyvina ląsteles, skatinančias augimą, dauginimąsi, migraciją ir taisymąsi.

Hidroterapija – tai gydomoji mankšta skirta gyvūnams turintiems ortopedinius, neurologinius ir minkštųjų audinių pažeidimus. Mankšta atliekama šiltame vandenyje, baseine ar povandeniniame bėgimo takelyje. Hidroterapijai naudojamas maždaug 30–32 laipsnių C temperatūros vanduo. Vandens šiluma, kartu su nesvarumo savybėmis, leidžia patogiai ir saugiai atlikti pratimus, kurių metu mankštinami raumenys sustiprėja, padidėja sąnarių lankstumas ir sumažėja sąnarių skausmas.

 


 

Dirbame visą parą!

Pavilnyje +370 612 88788

Rodyti žemėlapį

Dirbame kasdien

Antakalnyje +370 612 88788

Rodyti žemėlapį

Dirbame kasdien

Pilaitėje +370 612 88788

Rodyti žemėlapį

Dirbame kasdien

Naujamiestyje +370 612 88788

Rodyti žemėlapį

Pasiruošimas fizioterapijai:

  • Atvykti gyvūno nemaitinus
  • Atsinešti mėgiamus gyvūnui skanėstus, žaisliukus, kurie motyvuotų atlikti pratimus
  • Jei bus atliekami vandenyje turėti gyvūno rankšluostį, kailio priežiūros reikmenis.
  • Vizito trukmė – 45 iki 90 minučių
  • Fizioterapija atliekama tik įvertinus traumatologui bei gavus jo siuntimą. 


 

1Registracija vizitui

Specialisto konsultacija, apžiūra, chirurginės procedūros - registracija vykdoma telefono numeriu +37061288788

Iškvietimas į namus - registracija vykdoma telefono numeriu +37061288788

2Pasirinkite laiką ir datą

Pasirinkite kliniką ir paslaugą, tuomet atsiras kalendorius, kuriame pažymėsite laikus.

Dirbame visą parą!

Pavilnyje: +370 612 88788

pavilnys@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Antakalnyje: +370 612 88788

antakalnis@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88788

pilaite@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

naujamiestis@8drambliai.lt

Dirbame visą parą!

Pavilnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Antakalnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

Registracija internetu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika.

Skambinti Registruotis