Naujamiesčio Klinika

  • Naujamiesčio veterinarijos klinikoje nuo 7:00 - 23:00 Jūsų gyvūnams bus suteikiama rūpestinga, kvalifikuota apžiūra ir pritaikytas tinkamas gydymas, taip pat galėsite gauti išsamią informaciją apie gyvūnų laikymą, priežiūrą bei mitybą.
  • Klinikoje atliekamos profilaktinės paslaugos, laboratorinė ir klinikinė diagnostika, chirurginės operacijos, greita pagalba traumų atvejais, esant būtinybei stacionarizuojame, stebime gyvūno būklę. Mes skiriame didžiulį dėmesį ligų prevencijai ir ankstyvai jų diagnostikai. 
  • Veterinarų komanda gali atvykti į namus.

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

naujamiestis@8drambliai.lt

Naugarduko gatvė 59, Vilnius

Komanda

Jauna, todėl ambicinga ir energinga veterinarų komanda Vilniuje sprendimus priima kolegialiai. Esame skirtingų sričių specialistai, nuo dermatologų bet stomatologų iki kaulų lūžių specialistų bei chirurgų

Visų komandos narių namuose auga keturkojis.

Naujamiesčio veterinarijos klinikoje atliekame sudėtingas kaulų lūžių, vidaus organų, onkologines operacijas su pačia moderniausia gydymo įranga bei priemonėmis.

Robert Masoit

Naujamiesčio klinikos vadovas

Veterinarijos gydytojas akušeris, ginekologas, terapiautas.

  • Veterinarinės medicinos studijų magistrą įgijo Lietuvos sveikatos mokslų univeritete Veterinarijos akademijoje. Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos narys.
  • Profesinės sritys: ginekologija - akušerija, rentgenologija, traumatologija, bei minkštųjų audinių chirurgija. Turi VMVT licenziją užsiimti veteinarine praktika ir farmacija.
  • Gydytojas savo profesinį kvalifikacijos laipsnį kelia bei žinias gilina ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje vykstančiuose seminaruose, konferencijose.
Kontaktai

+370 612 88788

Naugarduko gatvė 59, Vilnius

Dirbame kasdien

I – V 07:00 – 23:00

Dirbame visą parą!

Antakalnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88288

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

Registracija internetu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika.

Skambinti Registruotis