Iškvietimas į namus Registracija internetu
lt

Klientų atsiliepimai

Marija Vainauskienė

Marija Vainauskienė

Patogus privažiavimas su automobiliu, geras patekimas su neįgaliųjų vežimėliu, draugiškas aptarnavimas ir komunikacija. Dirba visą parą !!!

Agne M

Agne M

Žmonės kurie pasišventę šiam darbui... labai labai gera klinika.

Marija

Marija

Malonūs, rūpestingi, atsakingi, aukštos kvalifikacijos, dėmesingi, supratingi ir atjaučiantys darbuitojai! Nuoširdžiai dėkojame visam perdonalui už išgelbeta mūsų Lokio gyvybę!

Evelina Šidlauskienė

Evelina Šidlauskienė

Esame dėkingi šiai klinikai. Čia dirba tikri profesionalai. Klinika moderni,turi visą įrangą reikalingiems tyrimams. Tai yra svarbu! Papuolėm su katinuku, kuris buvo kritinėje būklėje,gydymu iš kitos vet. klinikos. Gyvūnas buvo paliktas 2 paras.Mus priėmė gyd.Mindaugas,kuris reagavo greitai ir profesionaliai!Buvo suteikta visa informacija. Didelis jam ačiū! Taip pat ačiū ir gyd.Lukui ir visam dirbusiam kolektyvui.Gyvūnai,kurie palikti yra labai prižiūrimi,palutės pakeistos.Vienu žodžiu rekomenduoju ir lai visi iš šios klinikos išeina laimingi kaip mes.O komandai sekmės darbuose!

Greta Janulytė

Greta Janulytė

Teko lankytis keliose 8 Dramblių klinikose skirtingose miesto dalyse, smagu kad informacija apie augintinį bendroje duonbazėje. Malonūs specialistai, aiškiai pateikė informaciją susijusią su augintiniu, buvo itin dėmesingi ir jautrūs gyvūnui, šuo anksčiau turėjęs baimių lankytis veterinarijos klinikose jaučiasi daug jaukiau. Man didelis privalumas kad jie įsikūrę "nuliniame" aukšte, tad nėra keblumų įvedant augintinį ( yra tekę nunsinešti didesnį šunį pas specialistą, tad tai vertinu kaip pliusą). Būtinai grįšime arba skambinsime su iškuliais klausimais mat ir telefonu sulaukiau išsamios ir naudingos informacijos

Olga Ko

Olga Ko

Likau labai patenkinta vet.klinikos paslaugomis, labai malonūs professionalus personalas,maloni moderni aplinka, galimybę įsigyti kokybiškų prekių ir maisto savo augintiniam.Didziausias privalumas-dirba visą parą.

Martynas

Martynas

Nuostabus šunų traumatologas. Šuniui atstatė patemtą koją. Dabar jaučiasi gerai, nebešlubuoja. 

Awesome dog traumatologist. He restored the dog's limped leg. It feels good now, it no longer limps.

Justina Pocienė

Justina Pocienė

Netikėtai penktadienio vakare sunegalavus šuniui, antakalnio klinika greitai priėmė, padarė tyrimus, sulašino lašinę, paskyrė vaistus. Puikūs specialistai, draugiški, geranoriški, matosi kad myli gyvūnus, tris dienas vežėm leisti vaistų, tai šuo be jokios baimės pats ėjo pro duris :) labai patenkinti. Ačiū nuo Flokio :)

Nora Išganaitienė

Nora Išganaitienė

Labai rekomenduoju. Nuoširdūs, profesionalūs, greitai reaguojantys ir jautriai sprendžiantys problemas specialistai. Labai geri žmonės ten dirba.

Regina L.

Regina L.

Dėkinga labai Antakalnio klinikos personalui. Sekmadienio popietę vienintelė klinika Vilniuje, turėdama pilną pacientų užrašymą, sutiko priimti ir suteikti pagalbą sužalotai šunytei. Profesionalūs ir jautrūs specialistai.

Dovilė Markelė

Dovilė Markelė

Dėkojame už operatyvią pagalba mūsų katukui, nors ir nepavyko jo išgelbėti. Matėm didžiules pastangas!

Kornelija

Kornelija

Puikiai! Pagydė mano šunį! Užsirašiau visai netikėtai. Išėjau iš geriausios miesto klinikos, nes negalėjau patikėti diagnoze, kad šuo nepaveiks, nes per senas. O 8 drambliai pagydė per kelias dienas. Mes dėkingi ir laimingi, ačiū!

Dirbame visą parą!

Pavilnyje: +370 612 88788

pavilnys@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Antakalnyje: +370 612 88788

antakalnis@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88788

pilaite@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

naujamiestis@8drambliai.lt

Dirbame visą parą!

Pavilnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Antakalnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

Registracija internetu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika.

Skambinti Registruotis