Iškvietimas į namus Registracija internetu
lt

Klientų atsiliepimai

Rasa

Rasa

Pirmiausia didelis AČIŪ visai 8 Drambliai komandai už Jūsų profesionalumą. Nors mūsų šunelio nepavyko išgelbėti, bet nuoširdus AČIŪ neurologui Tomui, kuris labai kantriai ir profesionaliai stengėsi išgelbėti mūsų šeimos narę. Jūsų dėmesys, atsakingas požiūris ir profesionalumas padeda neprarasti vilties ir tikėti, kad viskas bus gerai. AČIŪ.

Judita

Judita

Norime padėkoti gyd. Vytautui Vaičiuliui už mūsų mylimo augintinio, katinėlio Princo, nuoširdų ir rūpestingą gydimą. Bet deja mūsų mylimukas , matomai taip jau buvo skirta, neišgyveno. Puikus ir nuostabus gydytojas.

Jekaterina

Jekaterina

Norėtume iš visos širdies padėkoti už profesionalią pagalbą ir išsaugotą gyvybę mūšų šeimos narės. 2024.02.10 apie 23.00 val., atvykom i kliniką Tolimoji g. naktiniam stebėjimui su savo katyte Meda. Diagnozė sunkus apsinuodijimas vaistais nuo kirminų. Ačiū gydytojui Tomas Nagreckis !!!!!!!!!!!

Jurgita ir Rusnė

Jurgita ir Rusnė

Be galo dėkingos gydytojui Vytautui už Marso akytės operaciją. Taip pat visam šią dieną dirbusiam personalui. Didžiausios rekomendacijos 8 drambliams !

Rūta

Rūta

Noriu padėkoti sausio 24 naktį budėjusiam vet. gydytojui. Gaila, kad nepaklausiau vardo. Paskambinus į kliniką ir paaiškinus situaciją, gydytojas iš karto diagnozavo kalei pogimdyvinę eklampsiją. Pirmą kartą su ja susidūriau, todėl nesupratau simptomų reikšmės. Laimė, buvau apsirūpinus kalcio ir gliukozės injekciniais skysčiais. Gydytojui vadovaujant telefonu, kalytę pavyko išgelbėti. O juk galėjo pasakyti, kad atvežtume į kliniką, nors iki klinikos galėjom ir nespėti. Ačiū nuošidžiausiai!

Emilija

Emilija

Paskambinus į kliniką, buvo greitai sureaguota į problemą, Labai ačiū dirbusiai veterinarei už tokia skubią pagalbą, rūpestį ir švelnumą gyvunui! Viskas aiškiai buvo paaiškinta ir augintinis Bitė jau stojasi ant kojų! Ačiū dar kartelį!

Aušra

Aušra

Didelis AČIŪ gydytojui Tomui Nagreckiui už profesionalumą, didelį rūpestį savo paciente Rika, kuriai išgelbėjo gyvybę, aiškų ir gražų bendravimą su šeimininkais. Ačiū už Kalėdinį stebuklą..

Kotryna

Kotryna

Didziausias ACIU vet. gyd. LAIMUCIUI PAULAUSKUI! Jus nuostabus! Viskas isaiskinta nuo a iki z! ACIU, ACIU!

Meri,prancuzu buldoge.L ir S Bakaviciai

Meri,prancuzu buldoge.L ir S Bakaviciai

Nuosirdziai dekojame daktarui V.Stankui is referentines ligonines uz labai greitai ir tiksliai nustatyta diagnoze ir paskirta gydyma, bei tolesni domejimasi musu pagyvenusios augintines sveikata.Jus savo sunkiu darbu atnesate laime i zmoniu sirdis.Tegul visa ,kas yra geriausia lydi Jus visados.

Doli ir Milana

Doli ir Milana

Nuoširdžiausią ačiū norime tarti chirurgui Tomui Viselgai už atsidavimą savo darbui, rūpestį ir meilę gyvūnams.

Neringa A.

Neringa A.

Visiems rekomenduoju 8 Drambliai kliniką, Tolimoji 2B Vilnius, gydytojas Lukas. Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū už profesionalumą, nuoširdumą. Malonus bendravimas ir sklindanti ramybė, gėris, meilė gyvūnams. Ačiū kad esate!!! Linkėjimai nuo kalytės Neilos

Julija

Julija

Ačiū, gydytojui Laimučiui! Nuo pirmos iki paskutinės min. buvo šalia katino Simos.

Rafik

Rafik

Nuoširdus ir didelis AČIŪ Referentinės veterinarijos ligoninės personalui už operatyvią pagalbą mūsų katinukui. Ypatingai dėkojame kardiologui Laimučiui Paulauskui, gydytojui Vytautui Stankui . Ačiū, kad mylite savo darbą, profesionaliai jį atliekate, gelbėjate augintinius.

Eglė

Eglė

Labai džiaugiamės, jog atradome šią kliniką. Nuoširdų ačiū sakome gydytojams Jovydui ir Laimučiui už greitą ir profesionalią pagalbą mūsų augintiniui. Rami aplinka, malonus personalas, kokybiškas aptarnavimas, supratimas ir dėmesys kiekvienam.

Lina

Lina

Ačiū už profesionalų aptarnavimą, dėmesį ir atsakymus į visus klausimus. Puikiai dirbantys gydytojai.

Dirbame visą parą!

Pavilnyje: +370 612 88788

pavilnys@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Antakalnyje: +370 612 88788

antakalnis@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88788

pilaite@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

naujamiestis@8drambliai.lt

Dirbame visą parą!

Pavilnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Antakalnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

Registracija internetu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika.

Skambinti Registruotis