Klientų atsiliepimai

Agne M

Agne M

Žmonės kurie pasišventę šiam darbui...labai labai gera klinika.

Raimondas Šulcas

Raimondas Šulcas

Puikus aptarnavimas, patogu ir jauku. Konsultacija į visus norimus klausimus suteikta.

Evelina Šidlauskienė

Evelina Šidlauskienė

Esame dėkingi šiai klinikai. Čia dirba tikri profesionalai. Klinika moderni,turi visą įrangą reikalingiems tyrimams. Tai yra svarbu!Papuolėm su katinuku.kuris buvo kritinėje būklėje,gydymu iš kitos vet. klinikos. Gyvūnas buvo paliktas 2 paras.Mus priėmė gyd.Mindaugas,kuris reagavo greitai ir profesionaliai!Buvo suteikta visa informacija. Didelis jam ačiū! Taip pat ačiū ir gyd.Lukui ir visam dirbusiam kolektyvui.Gyvūnai,kurie palikti yra labai prižiūrimi,palutės pakeistos.Vienu žodžiu rekomenduoju ir lai visi iš šios klinikos išeina laimingi kaip mes.O komandai sekmės darbuose!

Greta Janulytė

Greta Janulytė

Teko lankytis keliose  Dramblių klinikose skirtingise miesto dalyse, smagu kad informacija apie augintini bendroje duonbazėje. Malonūs specialistai, aiškiai pateikė informaciją susijusią su augintiniu, buvo itin dėmesingi ir jautrūs gyvūnui, šuo anksčiau turėjęs baimių lankytis veterinarijos klinikose jaučiasi daug jaukiau. Man didelis privalumas kad jie įsikūrę "nuliniame" aukšte, tad nėra keblumų įvedant augintinį ( yra tekę nunsinešti didesnį šunį pas specialistą, tad tai vertinu kaip pliusą). Būtinai grįšime arba skambinsime su iškuliais klausimais mat ir telefonu sulaukiau išsamios ir naudingos informacijos

Gediminas Babčionis

Gediminas Babčionis

Very friendly and quick service. Working during weekends what is really convenient

Martynas

Martynas

Nuostabus šunų traumatologas. Šuniui atstatė patemtą koją.Dabar jaučiasi gerai, nebešlubuoja. Awesome dog traumatologist. He restored the dog's limped leg. It feels good now, it no longer limps.

Gediminas

Gediminas

Labai gerai įvertino šuniuko būklę, paskyrė tinkamus vaistus bei ėdalą !!! 

Nora Išganaitienė

Nora Išganaitienė

Labai rekomenduoju. Nuoširdūs, profesionalūs, greitai reaguojantys ir jautriai sprendžiantys problemas specialistai. Labai geri žmonės ten dirba.

Regina L.

Regina L.

Dėkinga labai Antakalnio klinikos personalui. Sekmadienio popietę vienintelė klinika Vilniuje, turedama pilną pacientų užrašymą, sutiko priimti ir suteikti pagalbą sužalotai šunytei. Profesionalūs ir jautrūs specialistai.

Svajūnas Venskus

Svajūnas Venskus

Nuoširdžiai dėkojame vet. Gydytojams kurie ištraukė iš mirties nagų Vokiečių aviganį Akaciją. Su pagarba. Svajus Danielius

Kornelija

Kornelija

Puikiai! Pagydė mano šunį! Užsirašiau visai netikėtai. Išėjau iš geriausios miesto klinikos, nes negalėjau patikėti diagnoze, kad šuo nepaveiks, nes per senas. O 8 drambliai Pagydė per kelias dienas. Mes dėkingi ir laimingi, ačiū!

Marija Vainauskienė

Marija Vainauskienė

Patogus privažiavimas su automobiliu, geras patekimas su neįgaliųjų vežimėliu, draugiškas aptarnavimas ir komunikacija. Dirba visą parą !!!

Dirbame visą parą!

Antakalnyje: +370 612 88788

antakalnis@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88288

pilaite@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

naujamiestis@8drambliai.lt

Dirbame visą parą!

Antakalnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88288

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

Registracija internetu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika.

Skambinti Registruotis