Iškvietimas į namus Registracija internetu
lt

Klientų atsiliepimai

Diana

Diana

Nuoširdžiai dėkojam visam Naujamiesčio Klinikos personalui už gydymą,pagalbą,rūpėstį,priežiūrą, už jūsų šypsenas,kurios taip pat gydo. Siunčiam padėka ir gydytojai Veslavai Kaikarienei už tiksliai diagnozuota liga, už konsultacijas,malonų bendravimą! Ypatingą AČIŪ nuostabiam gydytojui Tomui Viselga, už chirurginį stuburo išvaržos gydymą. Laimingas šuo Barlis visiems ,,vizgina,, uodegą ir siunčia linkėjimus!!!

Minaugas

Minaugas

Labai norėčiau padėkoti Antakalnio klinikos darbuotojams, kurie skubiai priėmė, apžiūrėjo ir suteikė laiko susitaikyti su labai skaudžia paskutiniąją katytės diena, leido gražiai atsisveikinti ir rūpestingai pasirūpino jos paskutinėmis minutėmis. Manau Fizika irgi jums labai dėkinga, kad ja pasirūpinot, ačiū!

Anastasija

Anastasija

Puiki klinika, buvo atliktos tokios procedūros, kurias negalėjome gauti kitiuose artimiausiose vyt. klinikose. Personalas ir gydytojai nuostabus viską paaiškina. Didžiausios rekomendacijos!

Laura

Laura

Didelis ačiū už ypatingą dėmesį, bei greitą gydymą, labai džiaugiuosi, jog pasirinkau būtent šią kliniką. Atskirai noriu padėkoti gyd. Gabrielėi, Jus esate nuostabi!

Gražina

Gražina

Labai noriu padėkoti Naujamiesčio klinikos darbuotojams. Ypač gyd. Eimantui ir kitiems, kurių žinios, rūpestingumas , profesionalumas, atidumas, nuoširdus ir malonus bendravimas palengvino mūsų augintinio paskutinius mėnesius ir ypač tą sunkią atsisveikinimo dieną. Ačiū Jums! Kuo didžiausios sėkmės.

Darius

Darius

Pirmas pagalbos kreipimasis į šią gydyklą vėlų vakarą, kad suremontuotų mūsų senąjį katiną, išties nenuvylė, didelė mūsų pagarba ir padėka jos specialistams. Šiuo atveju ačiū Justei Žukauskaitei iš Pavilnio skyriaus. Labai gerą įspūdį paliko tiek suteikta veterinarinė pagalba (prireikė chirurginės operacijos), tiek labai profesionalus bei dalykiškas bendravimas nušviečiant visą ligos situaciją, tiek atsakant į iškilusius klausimus bei duodant rekomendacijas. Sėkmės profesinėje karjeroje!

Božena

Božena

Didžiausias AČIŪ Naujamiesčio klinikos filialui! Tikslumas ir atidumas nustatant ligos priežastį ir per dvi dienas mūsų augintinis pastatytas ant kojų! Tikri profesionalai! Rekomenduoju, geriausi!

Rožė

Rožė

Nuoširdžiausia padėka Naujamiesčio klinikos gydytojui Augustui ir visai komandai už profesionalumą, patarimus, atsakingą požiūrį į gydomą gyvūną ir tiesiog žmogišką supratimą ir atjautą. AČIŪ

Lina

Lina

Esu labai laiminga, kad pažinau gydytoją Veslavą. Dėkinga Jai už konsultacijas ir šuns gydymo eigą. Veslava yra Veterinaras iš Didžiosios raidės.

Rima

Rima

Ačiū Visiems Nemenčinės pl daktarams prisidėjus prie gydymo ir išgelbėjus kalytę Daira..

Nomeda

Nomeda

Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Ernestui už profesionalumą, kantrybę ir supratingumą, gydant sunkiai sužeistą Spaikio koją. Rekomenduoju 8 Dramblių kliniką ir gydytojus. Ačiū Jums labai. Musė, Spaikis ir Nomeda

Greta

Greta

Ačiū gyd. Vytautui Vaičiuliui už išsamia konsultacija ir rupestinga mūsų mylimo augintinio apžiūrą. Geriausias gydytojas kuri sutikau per savo augintinio gyvenimą. Būtinai sugrįšime.

Aivaras

Aivaras

Atvykome sunkios būklės, su apsivertusiu skrandžiu. Mus priemė gydytoja Deimantė, buvo priimtas sprendimas operuoti. Nors ir būklė buvo labai sunki, viskas pavyko puikiai ir Šo laimingai gyvena toliau! Ačiū

Nomeda

Nomeda

Labai dėkoju 8 Dramblių gydytojai Rūtai už kruopštų, atsakingą darbą, gydant Musytę. Gydytoja Rūta skyrė daug laiko ir savo žinių. Visą laiką ir aš ir Musytė jautėmės labai saugios ir suprastos.

Viktorija

Viktorija

Pats geriausias atsiliepimas gydytojai Margaritai, dirbančiai Naujamiesčio klinikoje, labai konkreti gydytoja

Dirbame visą parą!

Pavilnyje: +370 612 88788

pavilnys@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Antakalnyje: +370 612 88788

antakalnis@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88788

pilaite@8drambliai.lt

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

naujamiestis@8drambliai.lt

Dirbame visą parą!

Pavilnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Antakalnyje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Pilaitėje: +370 612 88788

Dirbame kasdien

Naujamiestyje: +370 612 88788

Registracija internetu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika.

Skambinti Registruotis