Вызов на дом Регистрация по интернету
ru

Отзывы

Eglė

Eglė

Labai džiaugiamės, jog atradome šią kliniką. Nuoširdų ačiū sakome gydytojams Jovydui ir Laimučiui už greitą ir profesionalią pagalbą mūsų augintiniui. Rami aplinka, malonus personalas, kokybiškas aptarnavimas, supratimas ir dėmesys kiekvienam.

Jurgita P.

Jurgita P.

Noriu padėkoti Referentinės ligoninės personalui, kuris beveik 3 mėn rūpinosi mūsų Luna, po stuburo išvaržos operacijos. Ypatingai dėkoju gyd. Simonui Monkevičiui ir gyd. Vytautui Stankui už visą gydymą ir rūpinimąsi, o už puikias mankštas dėkoju Gintarei ir Deimantei. Ačiū jums tariame su Luna! Puiki klinika su puikiais specialistais!

Evelina ir Rasa

Evelina ir Rasa

Nuoširdus AČIŪ gyd. MARTYNAI ir asistentei , atsiprašau kad vardo nepaklausiau dėl streso. Jaunos, profesionalios ir labai empatiškos, nuostabios merginos. Ačiū už pagalbą, rūpestį, atjautą mūsų vestukui Lokiukui. Lankėmės ir anksčiau, visi darbuotojai puikūs ne tik profesionalumu, bet ir nuoširdumu!!! Džiaugiamės kad pasirinkome būtent Jūsų kliniką. Būkite sveiki ir didžiausios sėkmės Jums!

Gražina

Gražina

Labai didelis ačiū Pilaitės veterinarijos klinikai už profesionalumą, nuoširdumą, supratingumą.

Indrė

Indrė

Esame labai dėkingi visam Universitetinės veterinarijos ligoninės kolektyvui ir ypač kardiologui Laimučiui Paulauskui. Norėjome ištirti savo auksiukui širdį. Kitoje klinikoje tyrimas buvo nutrauktas dėl neramaus šuns. Už tai susimokėjome ir gavome rekomendaciją namie mokytis gulėti ant stalo ir ateiti po kelių mėnesių. 8 Drambliuose kartu ieškojome sprendimo, prieš vizitą mums paskambino pats gydytojas. Sprendimą radome, buvome priimti labai profesionaliai, mūsų augintinis ištirtas ir dabar jau esame ramūs, kad jokių rimtų sutrikimų nėra! Ačiū Jums!

Darius

Darius

Migla siunčia šilčiausius linkėjimus. Ačiū gydytojams, kurie savo darbą atlieka profesionaliai ir su meile . Ligą diagnozavo greitai, aiškiai papasakojo apie galimus gydymo būdus, pradėtą gydymą nuo pradžių iki pasveikimo kruopščiai stebėjo.

Sabina Šinkovska

Sabina Šinkovska

Esame labai dėkingi Antakalnio klinikos personalui, personalas malonus ir geranoriškas. Ypač esame dėkingi veterinarei Veslavai Kaikarienei! Puiki ir nuostabi specialistė! Suteikė tinkama pagalba, atsakė į visus klausimus. Profesionali ir kompetetinga, puikiai išmananti savo darba! Tik didžiausios rekomendacijos. Likome labai patenkinti ir sužavėti tiek veterinares profesionalumu, tiek bendravimu ir nuoširdumu!

Marija Armanavičiūtė

Marija Armanavičiūtė

Labai gera klinika, personalas. Visi labai draugiški, nori padėti gyvūnui, kad tik būtų geriau. Mūsų augintinis Dartas sirgo stipriu parvo virusu, buvome prarade visas viltis, bet ši klinika suteikia antra šansą gyventi mūsų Dartui. Dėkojame visas personalui!!!

Kamilė Petk.

Kamilė Petk.

Norėjau nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie stojo į kovą su tokia klastinga liga. Dėkoju gydytojui Pauliui Klibavičiui už skubios pagalbos suteikimą, už priimtus sprendimus, nuolatinį informavimą apie šunelio Mongo sveikatą. Taip pat, doc. dr. Vytautui Sabūnui, kuris mus lydėjo iki paskutinės minutės. Labai aiškiai paaiškino visą gydymo eigą, atsakė į visus rūpimus klausimus, jautėme visokeriopą palaikymą. Dėkoju visam personalui, kurie tas kelias paras ją stebėjo ir rūpinosi, todėl negaliu įsivaizduoti geresnės vietos augintiniui. Čia dirba tikri herojai! Ačiū jums.

Virginijus R.

Virginijus R.

Aiva ir jos šeimininkai be galo dėkingi gyd. Laimučiui Paulauskui, gyd. Vytautui Sabūnui ir visam klinikos 8 Drambliai personalui už jos išgelbėtą gyvybę, naujo gyvenimo džiaugsmą. Sėkmės Jūsų nelengvame ir atsakingame darbe! Dar kartą ačiū! Su pagarba, Virginijus, Virginija, Eugenijus, Gintarė.

Agne M

Agne M

Žmonės kurie pasišventę šiam darbui...labai labai gera klinika.

Raimondas Šulcas

Raimondas Šulcas

Puikus aptarnavimas, patogu ir jauku. Konsultacija į visus norimus klausimus suteikta.

Evelina Šidlauskienė

Evelina Šidlauskienė

Esame dėkingi šiai klinikai. Čia dirba tikri profesionalai. Klinika moderni,turi visą įrangą reikalingiems tyrimams. Tai yra svarbu!Papuolėm su katinuku.kuris buvo kritinėje būklėje,gydymu iš kitos vet. klinikos. Gyvūnas buvo paliktas 2 paras.Mus priėmė gyd.Mindaugas,kuris reagavo greitai ir profesionaliai!Buvo suteikta visa informacija. Didelis jam ačiū! Taip pat ačiū ir gyd.Lukui ir visam dirbusiam kolektyvui.Gyvūnai,kurie palikti yra labai prižiūrimi,palutės pakeistos.Vienu žodžiu rekomenduoju ir lai visi iš šios klinikos išeina laimingi kaip mes.O komandai sekmės darbuose!

Greta Janulytė

Greta Janulytė

Teko lankytis keliose 8 Dramblių klinikose skirtingose miesto dalyse, smagu kad informacija apie augintinį bendroje duonbazėje. Malonūs specialistai, aiškiai pateikė informaciją susijusią su augintiniu, buvo itin dėmesingi ir jautrūs gyvūnui, šuo anksčiau turėjęs baimių lankytis veterinarijos klinikose jaučiasi daug jaukiau. Man didelis privalumas kad jie įsikūrę "nuliniame" aukšte, tad nėra keblumų įvedant augintinį ( yra tekę nunsinešti didesnį šunį pas specialistą, tad tai vertinu kaip pliusą). Būtinai grįšime arba skambinsime su iškuliais klausimais mat ir telefonu sulaukiau išsamios ir naudingos informacijos

Pаботаем круглосуточно!

Павильнис : +370 612 88788

pavilnys@8drambliai.lt

Мы работаем каждый день

Антакальнис: +370 612 88788

antakalnis@8drambliai.lt

Мы работаем каждый день

Пилайте: +370 612 88788

pilaite@8drambliai.lt

Мы работаем каждый день

Науяместис: +370 612 88788

naujamiestis@8drambliai.lt

Pаботаем круглосуточно!

Павильнис : +370 612 88788

Мы работаем каждый день

Антакальнис: +370 612 88788

Мы работаем каждый день

Пилайте: +370 612 88788

Мы работаем каждый день

Науяместис: +370 612 88788

Регистрация по интернету

На сайте используются файлы cookies. Если Вы согласны с использованием этих файлом, нажмите на кнопку «Согласен» или дальше пользоваться сайтом. Вы в любой момент можете отозвать свое согласие, изменяя настройки своего браузера и удалить уже записанные cookies. Более подробная информация в Политика конфиденциальности.

Skambinti Registruotis