Delta
Noriu nuoširdžiai padėkoti Irinai Geraskinei, dar gyvenime nesu sutikusi tokio mielo gydytojo, kuri su šunimi elgsis kaip su savo vaiku, visuomet meiliai vadino mūsų šunį, ramino, kad papildomai suteikdavo Deltai stengtis pasitikėti! Esame labai dėkingi, kad taip greitai reagavote į mūsų Deltos netikėtai ir žaibiškai atsiradusią problemą, vykome su mintimi, kad nieko rimto, o patekome į operacinę! Ačiū, kad taip nuoširdžiai pasirūpinote mūsų šunimi, atsakė į visus mums rūpimus klausimus, diskutavote su mumis ir negailėjote mums laiko! Džiaugiamės, kad Delta palaipsniui jau sveiksta Jūsų dėka!










